Modelowanie sylwetki

Modelowanie sylwetki

 

NOWOŚĆ ! ! ! VENUS LAGACY

 

VenusLegacy to kształtowanie sylwetki, redukcja cellulitu, wygładzenie zmarszczek oraz zwiększenie elastyczności skóry twarzy i ciała. Łączy w sobie technologie wielobiegunowych fal radiowych oraz sprawdzoną metodę pulsacyjnego pola magnetycznego, dzięki czemu działanie odbywa się głębiej pod skórę, co powoduje zwiększoną cyrkulację krwi, natychmiastowe spulchnienie i błyszczenie skóry. Efekty widać już po jednym zabiegu. Ponadto jest to pierwsze i jedyne urządzenie posiadające certyfikat FDA. Zastosowanie wspomnianej technologii, pozwala na wykonanie przy użyciu Venus Legacy  bezpiecznych, bezbolesnych zabiegów, które nie wymagają okresu rekonwalescencji oraz charakteryzują się doskonałymi rezultatami.

 

 

KARBOKSYTERAPIA - SYMBIOSIS

 

Karoboksyterapia to zabieg polegający na wprowadzeniu w skórę CO2 za pomocą specjalnego urządzenia generującego małe nakłucia. Metoda ta charakteryzuje się małą inwazyjnościa i wysokim poziomem bezpieczeństwa co sprawia, że zyskuje coraz większe grono zainteresowanych, którzy chcą modelować sylwetkę, zredukować rozstępy czy też  cellulit. Wprowadzenia CO2 powoduje zwiększenie przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych do leczonego obszaru co skutkuje odnową komórek. Ponato CO2 działa destrukcyjnie na komórki tłuszczowe, a kontrolowany stan zapalny powoduję stymulację fibroblastów do tworzenia kolagenu, dzięki czemu skóra staje się odmłodzona.

 

 

 

 

BHS - MASAŻ PRÓŻNIOWO - ROLKOWY BODY HEALTH SYSTEM

Masaż próżniowo - rolkowy Body Health System jest jedną z najskuteczniejszych metod stosowanych w zwalczaniu cellulitu i modelowaniu sylwetki. Opiera się na unikalnym połączeniu masażu mechanicznego z precyzyjnie regulowanym podciśnieniem. W głowicy masującej umieszczone są dwie rolki, poruszające się wokół własnej osi i względem siebie. Jedna z rolek zawija fałd skórny, a druga go rozwija. Efektem takiego oddziaływania na skórę i podskórną tkankę łączną jest: rozbicie tkanki tłuszczowej, przywrócenie prawidłowego metabolizmu, eliminacja toksyn, pobudzenie wymiany komórkowej, uaktywnienie układu żylnego i limfatycznego. W efekcie tych zmian, następują widoczne rezultaty estetyczne, takie jak: redukcja cellulitu, ujędrnienie skóry, wysmuklenie sylwetki i odmłodzenie naskórka.

 

ICOONE - ZABIEGI ESTETYCZNE NA CIAŁO

 

To jedyna technologia, która może leczyć nieskończenie małe z nieskończenie wielkim rezultatem. Najnowsza opatentowana technologia ICOONE pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

 
Wielka rewolucja, którą reprezentuje ICOONE to nowa metoda leczenia skóry. Jest to opatentowana technologia Roboderm, która polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory tworzące Multi Mikrostymulację, która działa precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez rozciągania jej czy powodowania urazów. Dzięki aspiracji skóra otrzymuje 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na dm2 wraz z każdym pełnym ruchem głowicy. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry.
 
 ICOONE jest idealnym rozwiązaniem dla osób:
 
- z problemami naczyniowymi i obrzękami;
-  pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez interwencji chirurga;
- bezskutecznie walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, trudnym do likwidacji za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych;
- mających problemy z luźną skórą;
- walczących z nadwagą i cellulitem;
- po liposukcji,
- cierpiących na blizny pooperacyjne i pooparzeniowe, które z różnych względów nie kwalifikują się do zabiegów chirurgicznych;
- mających bóle mięśni, bóle pleców i karku spowodowane nieprawidłową postawą ciała;
- cierpiących na zaparcia;
- przed i po zabiegach chirurgicznych;
- kobiet po porodach.
 
 INTELECT RPW
 
Urządzenie INTELECT RPW jako jedyne posiada 2 głowice zabiegowe: pierwsza STORZ MEDICAL emituje radialną falę uderzeniową docierając do głębokich warstw skóry i skutecznie zwalcza cellulit, druga natomiast V-ACTOR emituje drgania, które poprzez drenaż limfatyczny usuwają z organizmu złogi tłuszczowe i toksyny usuniętego cellulitu. Dodatkowo różne transmitery zabiegowe pozwalają precyzyjnie dobrać końcówkę do odpowiedniej części ciała. Połączenie pracy dwoma głowicami gwarantuje szybkie i nieinwazyjne usunięcie cellulitu.
 
Radialne fale akustyczne kierowane są na obszary ciała objęte cellulitem. Dzięki możliwości doboru odpowiedniego poziomu intensywności ciśnienia barowego zabieg zostaje indywidualnie dopasowany do potrzeb Klienta, jest bezbolesny i odbywa się bez naruszania powłok skórnych. Przed zabiegiem na skórę nakłada się specjalny żel, który zapobiega utracie energii podczas emisji fal. W zależności od zasięgu aplikacji, leczony obszar jest skanowany głowicą poziomo lub pionowo. W tym czasie dociera do danego obszaru około 3200-4000 impulsów, co zapewnia równomierną stymulację tkanki. Ich działanie powoduje, że tkanka łączna ulega rozluźnieniu, dzięki czemu zwiększa się jędrność naskórka, poprawia się krążenie krwi i dochodzi do stymulacji produkcji kolgenu, który wzmacnia naskórek i skórę właściwą.
 
 

- modelowanie sylwetki w ciągu kilku tygodni

W oparciu o wieloletnie doświadczenie stworzyliśmy metodę związaną ze zwalczaniem cellulitu i nadwagi tłuszczowej.  Istotnym elementem przy uzyskaniu pożądanych efektów jest zastosowanie autorskich masaży. Metoda powoduje dokrwienie tkanki tłuszczowej, doprowadzając ją do normy za pomocą łagodnej diety i masaży lokalnych stosowanych na częściach ciała  nieproporcjonalnie zajętych przez cellulit.

 

 

Zapraszamy na spotkanie informacyjne, podczas którego zaprezentujemy nasze rozwiązania, przeprowadzimy diagnostykę i określimy optymalny program terapeutyczny.

 
Czy podobaja się Tobie nasze nowe zabiegi w kapsule SPA?
tak jest super!
raczej tak
nie podoba mi się
 
Głosuj