Makijaż permanentny

Makijaż permanentny jest obecnie najszybciej rozwijającą się branżą kosmetyczną w Polsce. Coraz więcej kobiet decyduje się na wygodny i trwały sposób podkreślenia swojej naturalnej urody. Jest to metoda całkowicie bezpieczna, stosowana od ponad 20 lat na całym świecie.

Za pomocą makijażu permanentnego, można nadać blasku i wyrazistości oczom, skorygować lub "zagęścić" przerzedzone brwi, nadać piękny, naturalny kolor ustom poprawiając jednocześnie ich kształt. Dzięki makijażowi permanentnemu można również poprawić rysy twarzy po wypadkach, operacjach (zajęcza warga) i chemioterapii oraz bliznach i ubytkach. Makijaż permanentny wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Do wykonania makijażu stosujemy najwyższej jakości barwniki, które wprowadzamy cienką jednorazową igłą płytko w naskórek, gdzie utrzymują się średnio od 3 do 5 lat w zależności od rodzaju skóry.

Makijaż permanentny jest rozwiązaniem:

  • dla wszystkich, którzy chcieliby dokonać trwalej korekty swojej naturalnej urody
  • dla wszystkich kobiet z rzadkimi brwiami, małymi oczami, z bladymi ustami lub z ustami o   nieregularnym kształcie
  • dla kobiet, które maja mało czasu na makijaż 
  • dla kobiet noszących okulary i szkła   kontaktowe
  • dla wszystkich kobiet uczulonych na kosmetyki kolorowe 
  • dla wszystkich, którzy najchętniej wcale się nie malują (również sportowców i ludzi odwiedzających saunę), a mimo to chcieliby wyglądać piękniej i bardziej świeżo.

W jaki sposób wykonywany jest makijaż permanentny:
Makijaż Permanentny polega na wprowadzaniu w naskórek cienka sterylna jednorazowa igłą  niewielkiej ilości bezpiecznego barwnika stworzonego wyłącznie do makijażu permanentnego, testowanego klinicznie aby zminimalizować ryzyko wystąpienia alergii.

Zabieg poprzedza konsultacja, podczas której wybrany zostaje kształt oraz kolor pigmentacji.

Przeciwwskazania:
Metoda ta nie powinna być stosowana u kobiet w ciąży, w czasie infekcji oraz u osób chorych na łuszczycę, cukrzycę i przyjmujących leki sterydowe. Przeciwwskazaniem do makijażu permanentnego oczu są przebyte choroby gałki ocznej, tendencje do stanów zapalnych spojówki oraz tendencje rodzinne do odwarstwiania siatkówki.

CENNIK:

Brwi 650zł,

Kreska górna 400zł,

Kreska dolna 350zł,

Kreska górna i dolna 600zł,

Dopigmentowanie po 2-3 latach 500 zł

Kontur ust 550zł,

Usta z cieniowaniem 650zł,

Usta z wypełnieniem 750zł,

Cena makijażu obejmuje 2 spotkania (w przeciągu miesiaca)

Nastepne korekty - cena 200 zł (koszt materiału)

Nasz aparat: Urządzenie Oreade Laser BioEvolution zapewnia najwyższą jakość popartą certyfikatami ISO 9001 oraz ISO 13485 (europejski standard medyczny).

Urządzenia do makijażu permanentnego BioEvolution wyposażone są w mikroprocesory firmy Intel, które zapewniają niezmienną częstotliwość pracy igły pomimo zróżnicowanej struktury skóry.

W tradycyjnych urządzeniach częstotliwość pracy igły spada, kiedy napotyka ona na skórę stawiającą silniejszy opór (efektem tego są przerywane linie i krótka trwałość koloru). Zastosowanie w urządzeniach BioEvolution „inteligentnej technologii” pozwala na osiągnięcie najwyższej precyzji.

BioEvolution opracował i opatentował pierwszy zintegrowany system igły z nasadką (kartridż), który zapewnia zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny.  Wewnętrzna membrana utrzymuje igłę w sterylnej czystości. Dla zapewnienia bezpieczeństwa jednorazowe kartridże pakowane są w sterylnym pomieszczeniu  (ISO klasy 8) oraz dodatkowo sterylizowane tlenkiem etylenu. Każdy kartridż posiada numer seryjny.

Laser biostymulacyjny (w urządzeniu Orade Laser - klasa 2, długość fali 650 nm, moc < 1 mW) minimalizuje prawdopodobiestwo wystąpienia opryszczki po zabiegu i stymuluje proces gojenia.

 
Czy podobaja się Tobie nasze nowe zabiegi w kapsule SPA?
tak jest super!
raczej tak
nie podoba mi się
 
Głosuj