MEZOTERAPIA IGŁOWA

 

 

MEZOTERAPIA IGŁOWA jest zabiegiem polegającym na aplikowaniu małych dawek preparatów w obszar skóry właściwej pod oczy, na twarz, szyję jak i na poszczególne obszary ciała.

Dzięki tej technice można wprowadzić substancje aktywne, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry a odpowiednie kombinacje substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie.

Mezoterapia igłowa umożliwia wprowadzenie pod skórę aktywnie działających substancji takich jak: kwas hialuronowy, krzemionka organiczna, aminokwasy, witaminy, kofeinę, sole mineralne, pierwiastki śladowe, itp.

Mezoterapia igłowa przynosi dobre rezultaty u osób z delikatną, wiotką, odwodnioną oraz dojrzałą skórą, która traci jędrność. Dzięki tej metodzie w niechirurgiczny sposób można poprawić kondycję skóry.

 

Śródskórne iniekcje substancji czynnych zwiększają metabolizm komórek, stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, poprawiają mikrokrążenie i lipolizę w tkance podskórnej. Przy pomocy mezoterapii igłowej można zwalczyć objawy towarzyszące otyłości, takie jak: utrata napięcia skóry i rozstępy. W terapii cellulitu i wyszczuplania stosujemy koktajle złożone z kilku składników naturalnych, o uzupełniającym się działaniu.

Aby osiągnąć maksymalne rezultaty należy wykonać serię zabiegów. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu!

Wskazania do mezoterapii igłowej:

- biorewitalizacja

- lifting

- ujędrnianie

- nawilżanie

- odżywianie skóry

- profilaktyka starzenia się skóry

- profilaktyka wypadania włosów

- wzmocnienie włosów

- zwalczanie miejscowo fałd tłuszczowych, np. podwójny podbródek, fałda na brzuchu

- zwalczanie objawów towarzyszących otyłości jak: utrata napięcia skóry i rozstępy

 

Zalety mezoterapii igłowej:

- metoda naturalna, niechirurgiczna

- długotrwały rezultat

- efekty widoczne już po jednym zabiegu

- opóźnienie procesów starzenia

 
Czy podobaja się Tobie nasze nowe zabiegi w kapsule SPA?
tak jest super!
raczej tak
nie podoba mi się
 
Głosuj