Intelect RPW
 
INTELECT RPW to urządzenie emitujące radialną falę akustyczną w celu leczenia przyczyn powstania cellulitu. Fala akustyczna przenika przez skórę i komórki tłuszczowe powodując rozpad kolagenu, budującego włókniste przegrody tkanki łącznej. W efekcie zostają zminimalizowane podskórne komórki tłuszczowe, które stanowią główny składnik cellulitu, a włókna tkanki łącznej nabierają elastyczności. Ponadto terapia radialnymi falami akustycznymi pobudza krążenie oraz wpływa na produkcję kolagenu. Już po jednym zabiegu można zaobserować redukcję cellulitu, zwiększenie napięcia i jędrności oraz poprawę tekstury skóry.
 
 
 
 
 
Zabiegi INTELECT RPW przeznaczone są dla wszystkich kobiet oczekujących spektakularnych efektów w leczeniu cellulitu, poprawy napięcia i elastyczności skóry, a także zmniejszenia obwodu ciała w miejscach najbardziej wymagających. 
 
Urządzenie INTELECT RPW jako jedyne posiada 2 głowice zabiegowe: pierwsza STORZ MEDICAL emituje radialną falę uderzeniową docierając do głębokich warstw skóry i skutecznie zwalcza cellulit, druga natomiast V-ACTOR emituje drgania, które poprzez drenaż limfatyczny usuwają z organizmu złogi tłuszczowe i toksyny usuniętego cellulitu. Dodatkowo różne transmitery zabiegowe pozwalają precyzyjnie dobrać końcówkę do odpowiedniej części ciała. Połączenie pracy dwoma głowicami gwarantuje szybkie i nieinwazyjne usunięcie cellulitu. 
 
Fala akustyczna INTELECT RPW mechanicznie oddziałuje na tkankę łączną w miejscach dotkniętych cellulitem, wprowadzając ją w drgania i sprawiając, że tkanka zostaje ujędrniona, a jednocześnie wymiernie poprawia się elastyczność skóry. Podczas gdy inne kuracje zwiększają elastyczność skóry o 15-20%, kuracja RPW pozwala na poprawienie elastyczności skóry o 74% natychmiast po zabiegu i do 110% w okresie sześciu miesięcy od zakończenia kuracji. Dodatkowo usprawnia się krążenie krwi i limfy, zapewniając lepszy metabolizm, dzięki czemu skóra jest napięta, a obszary ciała poddane zabiegowi ulegają wyszczupleniu.
 
Radialne fale akustyczne kierowane są na obszary ciała objęte cellulitem. Dzięki możliwości doboru odpowiedniego poziomu intensywności ciśnienia barowego zabieg zostaje indywidualnie dopasowany do potrzeb Klienta, jest bezbolesny i odbywa się bez naruszania powłok skórnych. Przed zabiegiem na skórę nakłada się specjalny żel, który zapobiega utracie energii podczas emisji fal. W zależności od zasięgu aplikacji, leczony obszar jest skanowany głowicą poziomo lub pionowo. W tym czasie dociera do danego obszaru około 3200-4000 impulsów, co zapewnia równomierną stymulację tkanki. Ich działanie powoduje, że tkanka łączna ulega rozluźnieniu, dzięki czemu zwiększa się jędrność naskórka, poprawia się krążenie krwi i dochodzi do stymulacji produkcji kolgenu, który wzmacnia naskórek i skórę właściwą.
 
1 zabieg na ciało (wybrana partia: brzuch, pośladki i uda z tyłu, uda z przodu lub ramiona)
Czas trwania: ok. 40 min
 
ramiona / brzuch - 300 zł
brzuch + boki - 400 zł
uda przód / uda tył / pośladki - 300 zł
uda całość / uda tył + pośladki - 400 zł
10 zabieg gratis!
 
1 zabieg rehabilitacyjny - 100 zł Czy podobaja się Tobie nasze nowe zabiegi w kapsule SPA?
tak jest super!
raczej tak
nie podoba mi się
 
Głosuj