ICOONE
 
ICOONE - ZABIEGI ESTETYCZNE NA CAŁE CIAŁO
 

To jedyna technologia, która może leczyć nieskończenie małe z nieskończenie wielkim rezultatem. Najnowsza opatentowana technologia ICOONE pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

 
Wielka rewolucja, którą reprezentuje ICOONE to nowa metoda leczenia skóry. Jest to opatentowana technologia Roboderm, która polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory tworzące Multi Mikrostymulację, która działa precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez rozciągania jej czy powodowania urazów. Dzięki aspiracji skóra otrzymuje 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na dm2 wraz z każdym pełnym ruchem głowicy. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry.
 
 ICOONE jest idealnym rozwiązaniem dla osób:
 
- z problemami naczyniowymi i obrzękami;
-  pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez interwencji chirurga;
- bezskutecznie walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, trudnym do likwidacji za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych;
- mających problemy z luźną skórą;
- walczących z nadwagą i cellulitem;
- po liposukcji,
- cierpiących na blizny pooperacyjne i pooparzeniowe, które z różnych względów nie kwalifikują się do zabiegów chirurgicznych;
- mających bóle mięśni, bóle pleców i karku spowodowane nieprawidłową postawą ciała;
- cierpiących na zaparcia;
- przed i po zabiegach chirurgicznych;
- kobiet po porodach.
 
Programy kosmetyczne przeznaczone są do redukcji cellulitu, modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, ujędrniania, stymulacji fibroblastów do syntezy elastyny i kolagenu. Do dyspozycji terapeuty przeznaczone jest wiele programów w zależności od rodzaju cellulitu, skóry pacjenta, problemów naczyniowych i celu terapeutycznego. Programy na twarz działają liftingująco, poprawiają owal twarzy, redukują złogi tłuszczu na podbródku, redukują zmarszczki, stymulują fibroblasty do syntezy elastyny i kolagenu. Poprawiają kontur ust, ujędrniają skórę, poprawiają koloryt.
 
Programy medyczne przeznaczone są o eliminacji problemów związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem układu limfatycznego, układu krążenia oraz mięśniowego. Tutaj znajdują się programy przygotowane specjalnie dla pacjentów po liposukcji, programy na blizny poparzeniowe i pooperacyjne. Program na obrzęki likwiduje problemy po zabiegach chirurgicznych, szczególnie u kobiet po mastektomii. Mamy również program na stare blizny, program przeznaczony dla kobiet po porodach a także likwidujący zaparcia oraz poprawiający perystaltykę jelit. Druga grupa programów medycznych jest przeznaczona do pracy na ścięgnach i mięśniach. Są tutaj programy likwidujące bóle mięśniowe (zarówno nagłe jak i długo występujące), programy na przykurcze, przygotowujące sportowców do zawodów, relaksujące po wysiłku fizycznym, likwidujące stany zapalne ścięgien a także stosowane przy złamaniach, skręceniach oraz zwichnięciach.
 
 
CZAS TRAWANIA ZABIEBU 30 MINUT
BASE [20 MINUT] + 1x FOCUS [10 MINUT]
 
SERIA PŁATNA Z GÓRY:  6 zabiegów - 900 zł
SERIA PŁATNA Z GÓRY: 12 zabiegów - 1600 zł
SERIA PŁATNA Z GÓRY: 16 zabiegów - 2000 zł
SERIA PŁATNA Z GÓRY:  20 zabiegów -  2400 zł
POJEDYŃCZY ZABIEG - 160 zł
DODATKOWY POJEDYŃCZY FOCUS [10 MINUT] - 50 zł
STRÓJ DO ZABIEGÓW - w cenie pakietu

 

CZAS TRAWANIA ZABIEBU 40 MINUT 
BASE [20 MINUT] + 2x FOCUS [20 MINUT]
 
SERIA PŁATNA Z GÓRY:  6 zabiegów - 1050 zł
SERIA PŁATNA Z GÓRY: 12 zabiegów - 1900 zł
SERIA PŁATNA Z GÓRY: 16 zabiegów - 2400 zł
SERIA PŁATNA Z GÓRY: 20 zabiegów -  2900 zł
POJEDYŃCZY ZABIEG - 210 zł
DODATKOWY POJEDYŃCZY FOCUS [10 MINUT] - 50 zł
STRÓJ DO ZABIEGÓW - w cenie pakietu
 
 CZAS TRAWANIA ZABIEBU 50 MINUT 
BASE [20 MINUT] + 3x FOCUS [30 MINUT]
 
SERIA PŁATNA Z GÓRY:  6 zabiegów - 1200 zł
SERIA PŁATNA Z GÓRY:  12 zabiegów - 2200 zł
SERIA PŁATNA Z GÓRY: 16 zabiegów - 2800 zł
SERIA PŁATNA Z GÓRY:  20 zabiegów -  3400 zł
POJEDYŃCZY ZABIEG - 260 zł
DODATKOWY POJEDYŃCZY FOCUS [10 MINUT] - 50 zł
STRÓJ DO ZABIEGÓW - w cenie pakietu

 

CZAS TRAWANIA ZABIEBU 60 MINUT
BASE [20 MINUT] + 4x FOCUS [40 MINUT]
 
SERIA PŁATNA Z GÓRY:  6 zabiegów - 1350 zł
SERIA PŁATNA Z GÓRY: 12 zabiegów - 2500 zł
SERIA PŁATNA Z GÓRY: 16 zabiegów - 3200 zł
SERIA PŁATNA Z GÓRY:  20 zabiegów -  3900 zł
POJEDYŃCZY ZABIEG - 310 zł
DODATKOWY POJEDYŃCZY FOCUS [10 MINUT] - 50 zł
STRÓJ DO ZABIEGÓW - w cenie pakietu 
 

NOWOŚĆ!!! ZABIEGI ICOONE NA TWARZ

  • FACE LIFT CREAM MASK - zabieg wykonywany przy użyciu najnowszego urządzenia - ICOONE. Wskazaniem do zabiegu jest skóra dojrzała, pozbawiona jędrności i elastyczności  z widocznymi zmarszczakmi oraz niedotleniona .Efektem jest redukcja zmarszczek nawet w najdelikatniejszych okolicach oczu, wymodelowanie konturów i owalu twarzy oraz redukcja podwójnego podbródka.
  • FACE LIFT - PODBÓRDEK -  10 minutowy masaż wykonywany urządzeniem ICOONE na okolice podbórdka, powodujący redukcję tkanki tłuszczowej w okolicy żuchwy oraz tzw. "chomiczków". 
  • DRENAŻ OKOLICY OKA - 10 minutowy drenaż wykonywany urządzeniem ICOONE, w wyniku którego dochodzi do redukcji widocznych obrzęków okolic oka.

 
 
 
 Czy podobaja się Tobie nasze nowe zabiegi w kapsule SPA?
tak jest super!
raczej tak
nie podoba mi się
 
Głosuj