Fryzjerstwo

Fryzjerzy profesjonaliści zaproponują Paniom najnowsze trendy w strzyżeniu
i koloryzacji włosów wykorzystując do tego największe osiągnięcia firmy WELLA PROFESSIONAL oraz SYSTEM PROFESSIONAL.

Fryzjerzy – styliści zaproponują Państwu odpowiednią fryzurę i barwę włosów 
a Paniom proponujemy dwa rodzaje koloryzacji profesjonalnej:

Koloryzacja utleniająca KOLESTON PERFECT- głęboki, perfekcyjny kolor, pozwalający na radykalne zmiany kolorów.

Koloryzacja ton w ton COLOR TOUCH - delikatny , subtelny kolor, nadający refleks bez pojaśniania, łagodny dla włosów (bez amoniaku).

Nasi fryzjerzy namawiać będą Państwa – zgodnie z panującym WELNESS - do systematycznego korzystania z zabiegów regeneracji  włosów  . Skutek widoczny będzie już po jednorazowym zastosowaniu -włosy odzyskają sprężystość, połysk i odporność , naturalną wilgotność i podatność na układanie . W efekcie systematycznej pielęgnacji możliwa jest całkowita regeneracja włosów słabych , przesuszonych, wcześniej zniszczonych nieodpowiednio wykonywanymi lub nieodpowiednio dobranymi zabiegami fryzjerskimi.

Każdy zabieg pielęgnacyjny wykonywany jest przy użyciu HAIR SPA.

SYSTEM PROFFESIONAL to unikalna koncepcja profesjonalnej pielęgnacji włosów i skóry głowy, którą tworzą najwyższej jakości produkty i indywidualne , skrojone na miarę usługi. Delikatne zapachy i jedwabista konsystencja produktów sprawiają , że stosowanie ich staje się niezwykłym przeżyciem.


WŁOSY NORMALNE, SUCHE I BARDZO SUCHE
Twoje włosy tracą miękkość i połysk ?
Należy je odżywić.

Zależnie od tego, czy są grube czy cienkie , Twój Fryzjer wybierze właściwy produkt spośród preparatów o różnych konsystencjach i stopniach odżywiania, aby Twoje włosy nabrały promiennego blasku i miękkości .

Linia odżywcza zawiera formułę CASHMERE DEPOT- olejek z avocado , wyciąg z kukurydzy; formułę ACTIVE DEPOT- gliceryna , D-Panthenol, glukoza; formułę CREATONIC- polimery , keratynę, które utrzymując się na powierzchni wlosów nadając im połysk , miękkość i łatwość rozczesywania. Wybor kuracji odżywczej zależy od stopnia suchości oraz Twoich upodobań w zakresie stosowania kosmetykow pielęgnacyjnych.


WŁOSY ZNISZCZONE
Dzięki zawartym w nich składnikom produkty tej linii odżywiają wnętrze włosa (glicyna), regenerują , uszkodzone łuski (proteiny), powodują odbudowę ochronnego płaszcza na powierzchni włosa(olej z kiełków pszenicy). RNP to skrót pochodzący od trzech słów: Repair - odbudowywać, Nourish - odżywiać, Protect - chronić.

WŁOSY FARBOWANE - OCHRONA KOLORU
Składająca się z wosku pszczelego, D-Panthenolu i molekuł chroniących kolor formuła LUMI-PROTECT doskonale pielęgnuje włosy farbowane , nadając im wyjątkowy połysk i przedłużając życie koloru. Twój Fryzjer idealnie dostosuje produkty do struktury Twoich włosów : cienkich , normalnych lub grubych.

WŁOSY NATURALNIE NKRĘCONE I PO TRWAŁJ ONDULACJI
Chcesz zachować piękno i zdrowy wygląd włosów kręconych?

Twój Fryzjer będzie umiał rozbudzić na nowo ich energię i przywrócić Twoim lokom subtelną formę. Odpowiedni poziom nawilżenia zapewni Twoim włosom doskonały połysk i jedwabistość w dotyku.

W trosce o zdrowy i piękny wygląd Twoich kręconych włosów System Professional stworzył CURL SAVER LINE. Produkty te  dzięki zawartości wyjątkowego kompleksu substancji czynnych ElaSwing ,składającego się z elastycznych polimerów i substancji pielęgnujących, poprawiają elastyczność włosów , a lokom nadają niezwykłą sprężystość.
Czy podobaja się Tobie nasze nowe zabiegi w kapsule SPA?
tak jest super!
raczej tak
nie podoba mi się
 
Głosuj