Kosmetyka stóp

 

Nasz gabinet współpracuje  w zakresie pielęgnacji stóp z renomowaną firmą Gehwol. Uczestniczy w programie ZDROWE NOGI. Dłonie i stopy są bardzo ważnym elementem urody dlatego powinny być piękne i starannie wypielęgnowane. Delikatna, aksamitna skóra oraz kształtne, zdrowe paznokcie są ozdobą każdego, częścią urody

 Po postawieniu prawidłowej diagnozy skóry zostaną dobrane kosmetyki, właściwe zabiegi i indywidualny program pielęgnacyjny. Zadbamy o Państwa stopy i dłonie. Jesteśmy znakomicie przygotowani. Aby pomóc Państwu rozwiązać wszelkie problemy związane ze stopami.

Wprawdzie nie mamy eliksiru młodości, ale na pewno opuścicie Państwo nasze CENTRUM piękniejsi i zrelaksowani.
 
 
 Preparaty Gehwol jako kremy, spreye czy kąpiele do stóp nie tylko przynoszą ulgę przy dolegliwościach, ale także odświeżają
i pielęgnują stopy oraz nogi.

Zawierają najwyższej jakości składniki z naturalnych lipidów, olejków eterycznych oraz ekstraktów roślinnych, które są przyjazne dla skóry i łatwo się wchłaniają.

Proponujemy Państwu 

  • Pedicure klasyczny
  • Pedicure podologiczny
  • Zabiegi pielęgnacyjne SPA
  • Rekonstrukcja i utwardzanie płytki paznokciowej
  • Zabiegi parafinowe
  • Kostka Arkady


FOTEL DO PEDICURE  SPA  DE  LUX

MASAŻ  ROLKOWY  PLECÓW I WIBRACYJNY KARKU POŁĄCZONY Z ODPRĘŻAJĄCYM JACUZZI STÓP SPRAWI, ŻE ZABIEG PEDICURE BĘDZIE DLA PAŃSTWA NIESAMOWITYM RELAKSEM.
Czy podobaja się Tobie nasze nowe zabiegi w kapsule SPA?
tak jest super!
raczej tak
nie podoba mi się
 
Głosuj